Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Vonios baldai » Vonios baldų nuotraukų galerija

Vonios baldų nuotraukų galerija

2012VNB-A

Vonios baldai

Vonia – ypatinga patalpa, kurioje nuolat tvyro drėgmė ir kinta temperatūra. Todėl reikia ieškoti ne tik estetiškų, bet ir racionalių, praktiškų sprendimų. Įrengiant vonios kambarį, apgalvota turi būti viskas: kur stovės vonia ar dušas, praustuvas, kur ir kiek spintelių, veidrodžių, šviestuvų kabės ir kt. Visa tai žinodami gaminame vonios kambario baldus, prisitaikančius prie Jūsų poreikių. Imantis baldų gamybos, labai svarbu parinkti drėgmei atsparias plokštes, lengvai valomus paviršius ir veidrodžius.

 

 

 

 

 

Pagrindinis baldas vonioje – tai spintelė su stalčiukais ir lentynėlėmis vonios reikmenims susidėti. Tokias spinteles pritaikome prie Jūsų vonios dydžio, Jūsų turimų arba naujai įsigytų praustuvų. Spintelėse sumontuojame tinkamą apšvietimą, kad kasdienes grožio procedūras atlikti būtų dar paprasčiau. Į baldus integruojame skalbimo mašinas ir skalbinių krepšius: jie tobulai įsilieja į stilingą vonios interjerą ir tampa mažiau pastebimi.

 

 

Šie baldai yra suprojektuoti ir pagaminti mūsų, pagal individualius klientų užsakymus. Užsisakant baldus jūs galite rinktis kitokias spalvas, medžiagas bei furnitūrą; koreguoti baldų išmatavimus pagal jūsų turimą plotą; keisti dizainą, nesant galimybei pritaikyti identiškai tokį patį.

 
Vonios baldai | Vonios baldų nuotraukų galerija | Solo Bianco 3 »