Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Spintos

Spintos

Spintos namuose užima ypatingą vietą. Jos paslepia visus daiktus, kurių nereikia matyti kas dieną. Spintos yra skirtingos visuose kambariuose - prieškambaryje, miegamajame, vonios kambaryje, o kartais net svetainėje. Gal spinta ir nėra labai sudėtingas baldas, tačiau jos idealus sumontavimas - tikras iššūkis, kurį „Ievų tako“ meistrai su malonumu priima jau daugiau nei dešimtmetį.

 
 
 

Pagaminsime karkasines bei korpusines varstomomis ar stumdomomis durimis spintas. Galimas įvairus vidaus išplanavimas - lentynos, kabyklos, stalčiai, krepšiai, pakabinimai kaklaraiščiams ir diržams, specialios nišos lyginimo lentoms ir dulkių siurbliams. Stumdomas duris galima panaudoti įvairiose situacijose: kambarių pertvaroms, karkasinėms bei korpusinėms spintoms ir kitiems nedideliems baldams. Durų užpildui galima naudoti veidrodį (skaidrus, tonuotas), stiklą (skaidrus, matinis, raštuotas) arba laminuotą plokštę.

Spintos gali būti „U“ ir „L“ formos, taip pat ir kampinės, su ypač gilia ir talpia niša kabykloms ar patalynės stalčiams. „U“ formos spintos dažniausiai statomos kambario nišose ir tarnauja kaip drabužinės.

Ypatingą dėmesį skiriame kokybiškoms slenkančioms sistemoms, kurios užtikrina, kad durys būtų varstomos itin lengvai, stabiliai ir be triukšmo. Taip pat labai svarbu sukurti tinkamas spintos dekoracijas iš metalo, medžio ar stiklo. Kartais spintos turi ir savo apšvietimo sistemą, todėl būtina viską atlikti tinkamai, kad spinta netaptų pagrindiniu kambario akcentu.


Esame savo srities profesionalai. Galime sukurti ir pagaminti ir mažas spinteles ir dideles drabužines. Jei jūsų senojoje spintoje daiktai jau nebetelpa, pasikvieskite mus ir kartu sugebėsime rasti sprendimą ir sukurti gražesnę ir talpesnę spintą.