Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Biuro baldai

Biuro baldai

Biuro baldai - biuro darbuotojų darbo vieta, taip pat ir įmonės firminio stiliaus dalis, kurio tikslas - populiarinti prekės ženklą. Išskirtiniai biuro baldai pabrėžia įmonės vertybes ir suteikia klientams bei svečiams pasitikėjimą. Taip pat kelia įmonės įvaizdį ir reputaciją. Tai ne vien paprasti darbo stalai, spintos dokumentams, posėdžių kambario baldai, ar direktoriaus stalas ir prabangi kėdė. Tai įmonės reprezentavimas, kuris dabar ypač svarbus.

„Ievų takas“ jau seniai kuria ir gamina baldus biurams, todėl gali pasididžiuoti savo profesionaliais sprendimais ir ilgamete patirtimi. Stengiamės įsigilinti ne tik į Kliento darbo proceso specifiką, bet ir į įmonės propaguojamas vertybes. Jūsų darbo vietai galime pagaminti ir suprojektuoti nuo standartinio iki išskirtino, vienintelio, pabrėžiančio ir atitinkančio jūsų stilių bei veiklą biuro baldų modelio.

 
 
 
 

Biuro baldai kuriami kiek kitaip, nei baldai namuose. Prieš kuriant baldus yra labai svarbu išsiaiškinti biuro išplanavimo ypatumus ir nuspręsti, kur stovės atskirų darbuotojų stalai, kėdės, spintelės, spintos dokumentams, net nedidelis seifas, jei jis yra montuojamas prie grindų. Taip pat atskirai projektuojamas ir laukiamasis (biuro prieškambaris, kuriame sukuriama erdvė laukti priėmimo keliems interesantams). Biuras dažnai turi ir nedidelę savo virtuvėlę, kurioje ruošiama karšti gėrimai, o kartais ir užkandžiaujama. Kartais tenka virtuvėlę atskirti kitais baldais, jei nėra atskiro kabineto. Visa tai reikalauja nemažai kūrybinių pastangų ir beveik visada biuro baldai yra iššūkis, nes jie turi būti padaryti taip, kad keliantis į naują biurą, juos galima būtų vežti kartu ir vėl surinkti naujose patalpose. Ši sąlyga yra labai svarbi tiek kuriant dizainą, tiek parenkant medžiagas ir surinkimo būdą. Taip pat galime pasiūlyti tam tikrų idėjų ir dėl kėdžių, nors jomis ir neprekiaujame.


Šioje srityje dirbame ne vienerius metu, tad puikiai žinome, kaip kartais būna sudėtinga nuspręsti dėl baldų ir jų išdėstymo - juk reikia įtikti visiems darbuotojams. Nebijome iššūkių ir galime jų imtis dabar iš karto. Skambinkite, rašykite el. paštu ir atvyksime į Jūsų biurą apsižiūrėti ir pasitarti, kaip galėtume padėti Jūsų įmonei su biuro baldais.