Ievutakas baldai
Ievutakas » Projektavimas » Baldų dizainas ir projektavimas

Baldų dizainas ir projektavimas

Sutikite, baldus gaminatės ne vienai dienai, bet keliems ar net dešimčiai metų. Galbūt girdėjote daug pasiūlymų pasidaryti nemokamą baldų projektą? Nemokamas sūris būna tik pelėkautuose, panašiai ir su baldų projektais - juose gali būti įdėta mažai pastangų dėl patogumo, funkcionalumo ir bendro įspūdžio interjere, tada jūsų džiaugsmas dėl sutaupytų pinigų gali pavirsti daug didesniu nusivylimu.

Neapsigaukite ir nepasiduokite siūlymams nemokamai suprojektuoti baldus, nes nemokamas darbas niekada nebus originalus! Taip pat ir baldų dizainas.

 
 
 
 

Apie 95% baldų mūsų svetainėje yra suprojektuoti ir pagaminti mūsų, likę 5% sugalvoti pačių klientų. Tai dar kartą įrodo, kad šis darbas turi būti patikėtas tik profesionalams, turintiems ilgametę patirtį (rinkoje dirbame jau 18 metų, todėl apie baldus išmanome viską). Kad ir kaip patys ar „mėgėjų“ projektuotojų pagalba besistengtumėte susidėlioti patogų ir šiuolaikišką dizainą, greičiausiai šis darbas bus nesėkmingas. Bandydami savo projektą įgyvendinti be profesionalų pagalbos, tik išleisite nemažai pinigų. Per savo ilgametę karjerą matėme nemažai atvejų, kai mėgėjiškas baldų dizainas tik sugadina interjerą - pavėluotai yra pamatomos klaidos projekte, o joms ištaisyti padaroma dar daugiau neteisingų sprendimų, kurie vėl gi kerta per kišenę. Nuoširdžiai patariame dirbti tik su profesionalais, nes tik savos srities meistrai neteisingų sprendimų tikimybę gali sumažinti iki minimumo.

Turime didelę patirtį baldų gamyboje ir nuolatos tobulėjame dizaino srityje (tobulybei ribų juk nėra), todėl šiandien drąsiai galime pasiūlyti baldų dizaino sprendimus, kurie susideda iš šių paslaugų:

1)      Atvyksime pas Jus, Jums palankiu metu;
2)      Išklausysime jūsų idėjas, jas aptarsime, pakoreguosime, pateiksime savo pasiūlymus ir profesionalias įžvalgas;
3)      Patarsime ir parinksime spalvas bei medžiagas derinant prie esamo ar būsimo interjero;
4)      Paruošime spalvotą baldų dizaino projektą (3D vizualizaciją), tiksliai paskaičiuosime baldų kainą ir atsiųsime Jums el. paštu.


Mūsų sukurtas baldų dizainas ir pavyzdžiai gali būti peržiūrėti šioje svetainėje kiekvienos baldų rūšies galerijose. Taip pat atidarę projektų galerijas (virtuvės baldai, vaikų kambario baldai ir kt) galite matyti, klientų užsakymu, mūsų sukurtus projektus. Prašome įvertinti ir galbūt atrasti kažką naujo, nes tik realūs darbai atspindi mūsų profesionalumo lygį. Susisiekite su mumis, jei turite klausimų dėl baldų dizaino bei projektavimo.