Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Vonios baldai

Vonios baldai

Prieš pradedant vonios kambario įrengimą, reiktų pagalvoti ne vien tik apie sienų spalvą, plyteles, plytelių dekorą ir panašiai. Tačiau sykiu reiktų apsvarstyti kokie bus baldai, kaip jie susiderins su interjero elementais, todėl baldų planavimas neturėtu likti antrame plane. Vonios baldai turi būti patogūs ir atitikti kiekvieno šeimos nario poreikius, todėl svarbus akcentas yra baldų funkcionalumas. Pirmiausia pradėkite nuo planų, kokie bus Jūsų vonios baldai ir kaip juos išdėstysite vonios kambaryje.

 
 
 

Dažnas žmogus susiduria su mažo vonios kambario problema. Nedidelės patalpos šiek tiek apriboja vonios baldų išdėstymo laisvę.  Nepaisant erdvės trūkumo, ir tokie nedideli kambariai gali būti įrengti dailiai bei praktiškai. Yra daug sprendimų, leidžiančių sutaupyti vietos ir padidinti vonios funkcionalumą. Kūrybiškai įrengti vonios baldai ne tik sukurs jaukią atmosferą, bet ir leis Jums tvarkingai sukrauti daugybę vonioje esančių higienos ir valymo priemonių.

Ko gero, vonios baldai - greičiausiai susidėvintys baldai, ir pagrindinis veiksnys - vanduo. Šių baldų gamyboje įvairus medžiagų spektras leidžia pasiekti žemą kainą arba ilgaamžiškumą. Skirtingos medžiagos gali stipriai įtakoti kainos skirtumus. Pagrindinės medžiagos, naudojamos vonios baldų gamybai - laminuotos plokštės, dažytos mdf ir mdp plokštės, natūralaus medžio faneruotos plokštės, stiklas bei akmuo. Ekonomiškiausias variantas yra laminuota plokštė, bet deja, jos briaunos nėra atsparios intensyviai ir didelei drėgmei. Todėl projektuojant, gaminant bei montuojant tokius baldus, svarbu tinkamai įvertinti vandens poveikio rizika, ir parinkti kiekvieno atskiro segmento medžiagiškumą, atsižvelgiant į tai, kaip arti yra vandens šaltinis, tam, kad baldai tarnautu kuo ilgiau.


„Ievų takas“ visada suteiks patarimų, kaip susikurti patogų ir kokybišką vonios kambarį ir tai įgyvendins. Susisiekite su mumis ir susitarkime dėl pirmojo apsilankymo!