Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Viešoji ir prekybos įranga

Viešoji ir prekybos įranga

Viešoji prekyba ir viešasis verslo sektorius turi savo prekybos vietas ir atitinkamo funkcionalumo baldus, kurie padeda parduoti savo prekes ir aptarnauti klientus. Kadangi viešai paslaugos teikiamos įvairiose įstaigose, patalpose, taip pat skiriasi ir klientų aptarnavimo specifika, su iššūkiais susiduriame projektuodami prekybininkų baldus.

 
 
 

“Ievų takas” suprojektavo ir pagamino ne vieną viešosios prekybos tašką, todėl esame pakankamai profesionalūs, kad galėtume kurti ir gaminti pačios įvairiausios paskirties prekybos baldus. Pagaminsime baldus tokioms įstaigoms kaip vaistinė, ligoninė, poliklinika, knygynas, biblioteka, mokykla, parduotuvė, kavinė, baras, viešbutis, klientų aptarnavimo centras, paviljonas dideliame prekybos centre ir daugelis kitų. Tik profesionalaus dizainerio bei patikimų meistrų dėka jūs turėsite bei naudositės kokybišku ir moderniu gaminiu! Kokybę garantuojame, taip pat suteikiame ir ilgalaikę garantiją patiems baldams.

Kodėl prekybos baldai tokie išskirtiniai? Kuo jie skiriasi nuo paprastų biuro baldų? Prekybos vietų baldai dažnai turi vitrinas, kurias reikia suprojektuoti ir pagaminti iš medžio, metalo ir stiklo konstrukcijų, kad į jas būtų galima įdiegti ir apsaugos sistemas. Klientų aptarnavimo stalas ir vieta klientui priimti yra turbūt paprasčiausia užduotis, tuo tarpu dėl kompaktiškų spintelių prekybos paviljono viduje reikia nemažai pasukti galvą baldų dizaineriams ir projektuotojams.

Naudojame tik kokybiškas medžiagas ir furnitūrą. Mūsų sukurti baldai tarnauja ilgai nes gamybos procese taikome unikalų kokybės tikrinimo procesą. Dėl to klientams galime garantuoti, kad mūsų sukurti ir sumontuoti baldai bus tvirti, patikimi ir kokybiški.


Susisiekite su mumis ir pasistengsime Jūsų mintis dėl prekybos vietos paversti realiais gaminiais, kurie prisidėtų prie Jūsų verslo sėkmės.