Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Virtuvės baldai

Virtuvės baldai

Virtuvės baldai - vienas iš sudėtingiausių gaminių, reikalaujančių ypatingo atsidavimo ir patirties juos gaminant. Todėl kokybiškų baldų gamyba yra daug daugiau, nei vien žavaus dizaino sukūrimas. Jausdami atsakomybę už savo gaminius ir prieš savo klientus, baldus ne tik gaminame, bet ir nuolat tobuliname, kad jų naudojimas Jums nekeltų jokių rūpesčių ilgus metus.

Kodėl reikėtų savo virtuvei pasirinkti individualiai gaminamus baldus? Įsikūrimas naujuose namuose, ar senos virtuvės remontas turėtų būti džiugi ir maloni patirtis. Tačiau jei pasirinkti virtuvės baldai bus standartiškai pagaminti, džiaugsmas gali labai greitai išblėsti. Tokie baldai ekspozicijose atrodo gražiai ir patraukliai, tačiau gali visai netikti Jūsų virtuvei. Dažna virtuvė turi savų, tik profesionalo akimi matomų subtilumų. Į juos neatsižvelgus, nauji virtuvės baldai atrodys netvarkingai, kiekvieną dieną jausite nepasitenkinimą dėl neefektyviai išleistų pinigų.

 
 
 

Keletas mūsų naudojamų sprendimų ir technologijų

Dažnoje virtuvėje nėra tikslaus 90 laipsnių kampo tarp sienų, todėl standartiniai virtuvės baldai nėra tinkami. Gamindami L arba U išdėstymo formos baldus naudojame savo ištobulintą ir praktikoje patikrintą korpusų išdėstymo sistemą, kurios dėka galime koreguoti vienos ar kitos pusės virtuvės baldų pasukimą bet kuria kryptimi ir bet kiek laipsnių.

Taip pat pagaminame stalviršį, kurio kraštinės briaunos idealiai priglunda prie sienos, ir, jeigu pati siena turi savo „banguotumą“ , jis lengvai paslepiamas klijuojant plyteles, dedant stiklą, stalviršio ar plokštės imitaciją, ir tik kraštutiniu atveju staljuostę.

Išsprendėme ir dar vieną problemą, kuri iškyla klientams, besirenkantiems itin populiarų aukšto slėgio laminato (HPL) stalviršį. Kai virtuvės baldai būna išdėstyti L arba U forma, neišvengiamai atsiranda stalviršių sujungimų, kuriuos kiti gamintojai dažniausiai sujungia aliuminio juosta. Ši juosta yra iškilusi, o tai smarkiai gadina estetinį vaizdą. Mūsų siūlomas sprendimas daug geresnis – kampinius stalviršius išfrezuojame tam tikru kampu ir tuomet suklijuojame poliuretaniniais klijais. Kadangi pritaikome spalvą, žiūrint į stalviršį matoma vientisa plokštuma, virtuvės baldai atrodo tvarkingai, sukuriamas prabangos įspūdis.

Puikus pavyzdys yra Baldų komplektas "Marmo Chiaro"

Virtuvės baldai ir įmontuojama buitinė technika

Kai virtuvės baldai įprastai pagaminti, įmontuojama indaplovė dažnai „vaikščioja“, nes jos tvirtinimas suprojektuotas viršutinėje dalyje. Žinodami šią rimtą problemą, sukūrėme jai sprendimą – mūsų gaminamuose virtuvės balduose indaplovė nepajudės nei pusės milimetro visą baldų tarnavimo laiką.

Idealiai apskaičiavome bei sureguliavome virtuvės baldų tarpelius tarp durų bei stalčių. Tokie tarpeliai išliks mažiausiai trejus – ketverius metus. Tokių puikių rezultatų pasiekėme naudodami kokybišką BLUM furnitūrą. Vėliau tarpeliai gali kiek išsikraipyti, tačiau ne daugiau, nei per 1 milimetrą. Šį nukrypimą lengvai sutvarkysite patys, nekviečiant meistrų.

Mūsų svarbiausias prioritetas - kad virtuvės baldai Jums tarnautų ilgai ir nekeldami rūpesčių. Gerbiame savo klientus bei jų lūkesčius, todėl baldus gaminame tiksliai tokius, kokius suprojektavome, kad jie visiškai atitiktų klientui pateiktas nuotraukas ar brėžinius. Baldus gaminame Kaune, tačiau juos pristatyti galime į bet kurį Lietuvos miestą. Atsiliepimams apie mus sklindant iš lūpų į lūpas, taip pat sulaukėme klientų iš užsienio. Didžiuojamės savo darbais ir galimybe klientams baldus pristatyti bei sumontuoti bet kuriame Europos Sąjungos kampelyje. Jeigu ieškote patikimų baldų meistrų – drąsiai kreipkitės į mus ir patikėkite mums sukurti Jūsų jaukią svajonių virtuvę.


Kodėl verta rinktis mūsų siūlomus virtuvės baldus?

Blogai pagaminti virtuvės baldai dažniausiai greitai parodo savo ydas. Jie iškrypsta, sulūžta, o jų remontas labai brangus arba net neįmanomas. Geri baldai yra ilgalaikė nepigi investicija, todėl siūlome rinktis mūsų gaminamus kokybiškus ir ilgaamžius virtuvės baldus. Juos pagaminsime kruopščiai išmatavę virtuvę bei išklausę visus Jūsų pageidavimus. Baldai gražiai tarpusavyje derės, nebus netvarkingai išsikišusių kampų, į kuriuos galėtumėte susižeisti Jūs ar Jūsų vaikai. Gaminti maistą tokioje virtuvėje bus smagu ir patogu.

Net kokybiški virtuvės baldai ilgai nedžiugins, jei jie nebus tarpusavyje idealiai suderinti. Baldai turi tiksliai susijungti tarpusavyje, idealiai priglusti prie sienų. Tarpai ne vien netvarkingai atrodo - juose kaupiasi nešvarumai, kuriuos labai sunku ar net neįmanoma išvalyti. Tai labai nehigieniška, tokiose vietose puikiai veisis mikrobai, nešvarumai skleis nemalonų kvapą. Jei į tarpus paklius drėgmės, baldai gali pradėti pelyti ir bus neatitaisomai sugadinti. Todėl gamindami virtuvės baldus ypač atsižvelgiame į daugybę virtuvės išmatavimų: ilgius, aukščius, pločius, netgi laipsnius, įstrižaines. Tik labai tiksliai išmatavus virtuvę bus galima pagaminti jai tinkančius baldus.

Virtuviniai komplektai iš prastos kokybės medžiagų daug trumpiau tarnauja. Negana to, labai greitai suprastėja jų išvaizda: ant nekokybiškų paviršių greitai atsiranda neišvalomų dėmių, nuo karščio ar drėgmės jos gali deformuotis. Šie trūkumai erzins Jūsų akis kiekvieną dieną. Pavienių baldų elementų pakeitimas gali labai brangiai kainuoti. Mūsų siūlomi virtuviniai komplektai gaminami iš kokybiškų medžiagų, tad galės būti naudojami drąsiai ir nebijant, kad keletas vandens lašų juos sugadins.

Pigių ir nekokybiškų baldų gamintojai virtuvės baldus kepa it blynus. Jiems svarbu kuo mažiau investuoti ir kuo daugiau uždirbti. Tačiau mes norime, kad mūsų gaminami virtuvės baldai būtų malonūs naudoti, todėl investuojame į jų tobulinimą. Galbūt Jūs iš karto nepastebėsite patogių smulkmenų, kurias sugalvojome, ir naudositės jomis kiekvieną dieną metų metus. Tai ir yra tikroji kokybė – kai klientas net nežino kodėl, bet baldo naudojimas teikia jam malonumą.

Įvaldyti virtuvės baldų gaminimo meną neužtenka kelerių metų. Per 15 savo darbo metų išmokome daugybę baldų gaminimo subtilybių, atsirinkome patikimus kokybiškų medžiagų tiekėjus, savo baldams sugalvojome patobulinimų. Visą savo įdirbį siūlome Jums – kad mūsų pagaminti baldai Jus džiugintų labai ilgai.