Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Prieškambario baldai

Prieškambario baldai

Prieškambaris - itin funkcionali ir svarbi namų dalis. Čia sutinkame svečius, rengiamės, valome batus, puošiamės prieš išeidami į gatvę. Šioje vietoje dažnai kyla nemažai streso, kai vėluojame ir nerandame automobilio raktų... Visa tai reikia įvertinti ir kuriant prieškambario baldus.

„Ievų takas“ per savo karjerą yra sukūręs ir pagaminęs ne vieną prieškambario baldų komplektą. Esame patyrę ir pilni naujų idėjų, kaip prieškambario baldai gali pagyvinti namus ir padėti įvairiais gyvenimo atvejais.

 
 
 

Įėjus į namus, norėtųsi matyti tvarkingą aplinką, nepriklausomai nuo to, ar tai didelė patalpa ar ne, todėl būtinai pasiūlysime sprendimą kur sutalpinti jūsų avalynę, viršutinius drabužius, pirštines, šalikus ir netgi menkiausias smulkmenas reikalingas kasdieniniam naudojimui - automobilio raktus, batų ir rūbų priežiūros reikmenis, įvairias pakabas kepurėms ir kitiems galvos apdangalams, skėčių laikiklius ir t.t. Dažnai prieškambariui skiriama per mažai erdvės, turint omenyje, kokia tai svarbi namų dalis, ypač kai naujos statybos būstuose nebėra ilgų koridorių, ir, vos tik įėję pro laukines duris, iš karto patenkame į gyvenamąją aplinką - svetainę. Sumaniai suprojektuoti prieškambario baldai gali atlikti ir svarbią koridoriaus funkciją - apsaugoti svetainę nuo iš lauko atnešamo purvo, dulkių, o kartais ir nepažįstamų žmonių žvilgsnių.

Prieškambario baldai dažniausiai susideda iš rūbų spintos, kabyklos, veidrodžio, komodos, batų dėžės, net pufo atsisėsti aunantis batus. Kruopščiai įvertinę turimą erdvę galime pasiūlyti įvairias spintas su slenkančiomis sistemomis (taupoma erdvė atidaromų durų sąskaita). Pasitarę su Klientu ir įvertinę jo rengimosi įpročius, ryto ir vakaro rutiną, pasiūlome papildomus stalčius, batines, spinteles ir išorines kabyklas, taip pat ir apšvietimo sprendimus.

Baldams naudojame tik kokybiškas ir tvirtas medžiagas, taip pat ir patikimą furnitūrą stalčiams ir batinėms bei spintelėms. Ypač daug dėmesio skiriami ir kokybiškoms slankiojančioms sistemoms, kurias siūlome rūbų spintoms. Prieškambario baldai yra daug kūrybinių pastangų reikalaujantys baldai, todėl dažnai susiduriame su iššūkiais. Susidoroję su jais jaučiamės dar labiau patobulėję, o Klientui atidavę dalį savo širdies, nes visi mūsų baldai gaminami tik su meile.


Susisiekite su mumis, jei atėjo laikas naujiems prieškambario baldams - padėsime, patarsime, suprojektuosime ir pagaminsime jums naujus prieškambario baldus, kurie bus ne tik funkcionalūs, bet ir estetiški.