Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Svetainės baldai

Svetainės baldai

Svetainė - namų erdvė, kurioje praleidžiame gana daug laiko, priimame svečius, bendraujame, dalinamės įspūdžiais. Svetainės baldai turi būti funkcionalūs ir elegantiški, prisiderinantys prie sienų ir kitų baldų, bei kuriantys tam tikrą poilsio ir socializacijos atmosferą.

„Ievų takas“ kuria ir gamina svetainės baldus ir pagal individualius užsakymus, ir standartinius modelius.

Svetainės baldai pagal užsakymą yra kuriami atsižvelgiant į Kliento pageidavimus. Dirbame jau 15 metų, todėl iš karto galime pasiūlyti svetainės baldų modelius, kurie pasižymi individualumu ir kuria norimą atmosferą bei nuotaiką. Pirmojo susitikimo su Klientu metu įvertiname ne tik sienas, bet ir visą kambario koloritą, išplanavimą, Kliento planus. Įdėmiai klausomės Kliento minčių apie norimus baldus, stengiamės įvertinti Kliento gyvenimo būdą ir pomėgius. Visa tai yra svarbu kuriant svetainės baldus.

 
 
 

Svetainės baldų gamyboje parenkame medžiagas, kurias yra patogu valyti, nes svetainės baldai turi savybę „rinkti“ dulkes. Ypač didelis dėmesys yra skiriamas nedideliems dekoro elementams, dažniausiai durelių rankenėlėms, sienos tvirtinimo elementams, kadangi šios detalės yra ypač gerai matomos ir gali pagyvinti visą baldų vaizdą. Naudojame tik kokybišką furnitūrą, nes per didelis taupymas šioje vietoje gali atsiliepti spintelių durims ir stalčiams po kurio laiko. Rūpinamės, kad baldai būtų ilgaamžiški ir išlaikytų savo pirminį vaizdą kaip įmanoma ilgiau. Mums svarbu, kad Klientas būtų patenkintas ne penkis mėnesius po baldų surinkimo, o minimaliai penkerius metus.


Svetainės baldai - svarbi investicija, todėl būtina tinkamai juos sukurti ir pagaminti. Tą padaryti galime tik atvykę į Kliento namus. Susisiekite su mumis ir susitarkime dėl apsilankymo.