Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Miegamojo baldai

Miegamojo baldai

Miegamasis kambarys - ramybės zona.  Čia mes miegame ir ilsimės, laikome savo drabužius, patalynę. Miegamajame praleidžiame daugiau nei trečdalį savo gyvenimo, todėl šiai namų vietai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys.

Turėdami ilgametę patirtį gamindami miegamojo baldus, galime Klientui pasiūlyti ir patarti, kaip geriau išnaudoti miegamojo kambario erdves. Kartais miegamasis būna toks mažas, kad norint komfortabiliai pailsėti, reikia netradicinių sprendimų, kaip sutalpinti patogią ir plačią šeimyninę lovą. Esant mažoms erdvėms, klientams siūlome statytis pakeliamas miegamojo lovas, kurios yra pakeliamos į specialiai sumontuotą spintą. Naudojame itin patikimus ir tvirtus mechanizmus, nes platus čiužinys ir lovos konstrukcija gali sverti net iki 100 kilogramų, todėl reikia priimti tam tikrus inžinerinius sprendimus, kurie leidžia pakelti lovą su minimaliai pastangų.

 
 
 

Standartinius ir sulankstomus miegamojo baldus gaminame iš kokybiškų plokščių, klijuotos faneros, specialių grotelių čiužiniams ir obliuotos medienos. Stalčiams naudojame ilgaamžiškumu pasižyminčią BLUM furnitūrą. Suprantame, kad lova - baldas, kuris turi tarnauti ilgą laiką, net jei ant jos pašokinėja ūgtelėję vaikai. Dėl to itin daug dėmesio skiriame čiužinio atraminei konstrukcijai, kad pagrindas būtų maksimaliai patvarus, negirgždėtų ir atlaikytų padidintus krūvius.

Įprastos lovos atlošas gali būti visiškai tiesus ar kiek pasviręs. Patalynei susidėti siūlome tris variantus: dėžėje po atlošu, po pakeliamu čiužiniu arba po lova esančiuose stalčiuose. Baldus pagaminsime pagal jūsų turimą arba naujai įsigytą čiužinį.

Miegamojo baldai taip pat gali būti didžiulis iššūkis, nes svarbu numatyti ne tik baldų konstrukcijas ir spalvą, bet ir vietas apšvietimui. Kartais apšvietimas montuojamas į pačius baldus, taip siekiant sukurti jaukią atmosferą ir padaryti juos kaip įmanoma funkcionalesnius.


Jei Jums reikia naujų miegamojo baldų, nedvejodami susisiekite su mumis – turime ką pasiūlyti tiek dideliems, tiek mažyčiams miegamiesiems.