Ievutakas baldai
Ievutakas » Apie mus » Apie kompaniją

Ievų takas

Baldus gaminame nuo 1998-jų. Specializuojamės nestandartinių virtuvės, vaikų kambario, svetainės, miegamojo, prieškambario, slenkančių sistemų ir vonios baldų gamyba. Baldai gaminami Kaune ir Vilniuje, tačiau galite kreiptis jeigu baldų Jums reikia ir Klaipėdoje, Jonavoje, Ukmergėje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste ar miestelyje. Susisiekite su mumis ir susitarkime dėl pirmojo vizito į jūsų namus.

„Ievų takas“ įkūrė profesionalus stalius-baldininkas, itin gerai išmanantis baldų gamybos pagrindus. Palaipsniui buvo atrinkta gerų specialistų komanda - vertinančių tikslumą, kokybę bei rodančių nuoširdžią meilę savo darbui. Per šį laiką įgijome daug patirties, juo labiau, jog visi meistrai dirba beveik nuo pat įsikūrimo pradžios.

Gamybos procese išvystėme ir įdiegėme daug operacijų, kurios lemia galutinę gaminio kokybę, pvz. visą gamybos procesą (projektavimas, detalizavimas, surinkimas ir montavimas) analizuoją, prižiūri ir kontroliuoja vienas žmogus - tos srities specialistas. Tai yra svarbu, nes būtent tuo mes pasiekiame, kad užsakovas gautu TIKSLŲ ir KOKYBIŠKĄ gaminį. Surinkdami baldus praktiškai paslepiame visas tvirtinimo detales, o tai byloja apie aukštos klasės baldų surinkimą. Daugelis mūsų klientų pas mus baldus užsako jau kelerius metus, todėl mes turime puikią galimybę stebėti anksčiau gamintu baldų kokybę ir taip tobulėti.

Negaminame baldų „greitai ir pigiai", nesistengiame pritraukti klientų pigiomis, „morališkai pasenusiomis" ar nekokybiškomis medžiagomis. Atvirkščiai - tik atsiradus naujoms medžiagoms ar įvairiems naujiems mechanizmams, visada supažindiname savo klientus su jais tam, kad galėtumėte turėti patį naujausią ir moderniausią produktą, kuriuo Jūs džiaugsitės ilgus metus ir galėsite pasigirti savo artimiesiems. Nestandartiniai ir sudėtingesni baldai lemia tai, kad kartais susiduriame su sunkumais, tačiau mums iššūkiai patinka, nes juos priėmę ir įveikę tampame tobulesni, ir galime Jums pasiūlyti ilgaamžiškesnį arba „gudresnį" gaminį.

Naudojame visas medžiagas siūlomas Lietuvoje, dirbame moderniais ir profesionaliais įrengimais: FESTOOL, FELDER, GRIGGIO. Tai privaloma baldininkų darbo kasdienybėje, nes tobuli baldai gali būti pagamint tik su kokybiškais įrengimais ir įrankiais, valdant juos profesionaliems meistrams.


Turėdami didžiulę patirtį, esame pasiruošę patarti derinant baldų dizaino, patogumo, funkcionalumo klausimais.

Geriausia mūsų reklama - patenkinti klientai!

 

Su pagarba,
Algirdas Bartusevičius

„Ievų Takas“ įkūrėjas ir vadovas