Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Vaikų kambario baldai » Neve Grafite

Vaikų ir jaunuolių baldai „Neve Grafite“

Neve grafite vaikų baldai

Vaikų ir jaunuolių kambario baldai „Neve Grafite“

„Neve Grafite“ baldų komplektas išsiskiria modernumu, patogumu ir netradicinėmis dizaino idėjomis. Baltos ir pilkos spalvų baldus papildo pavasariškai gaivūs salotiniai akcentai. Komplektas pagamintas iš aukštos kokybės laminuotų itališkų bei vokiškų plokščių. Jame gausu talpių, patogiai atsiveriančių stalčių – vieni jų sumontuoti laipteliuose į viršutinę lovą. Su stilinga spinta sujungtas didelis vertikalus veidrodis, iš kurio išsitraukia lentynėlė kosmetikai ir smulkiems daikteliams susidėti. Virš rašomojo stalo pakabinta patogi uždara knygų lentyna. Šiuolaikiški baldai sukuria lengvumo ir kompaktiškumo įspūdį – juos paprasta pritaikyti bet kokio dydžio kambaryje.

 

„Neve Grafite“ baldų privalumai:

  • virš apatinės lovos bei po lentynėlėmis įfrezuotas LED apšvietimas, įsijungiantis ir išsijungiantis su judesio davikliais;
  • patogi patalynės dėžė prie lovos galvūgalio;
  • austriška „Grass“ ir „Blum“ furnitūra;
  • spintoje sumontuotos stilingos itališkos rankenėlės, kiti stalčiai atidaromi užkišant ranką.

 

 

Šie baldai yra suprojektuoti ir pagaminti mūsų, pagal individualius klientų užsakymus. Užsisakant baldus jūs galite rinktis kitokias spalvas, medžiagas bei furnitūrą; koreguoti baldų išmatavimus pagal jūsų turimą plotą; keisti dizainą, nesant galimybei pritaikyti identiškai tokį patį.

 
Vaikų kambario baldai | Vaikų ir jaunuolių baldai „Neve Grafite“ | Due Bambini »