Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Miegamojo baldai » Miegamojo baldų nuotraukų galerija

Miegamojo baldų nuotraukų galerija

2010MGB-G (1)

Miegamojo baldų nuotraukų galerija

Pagrindinis kiekvieno miegamojo baldų akcentas – tai didelė patogi lova. „Ievų tako“ meistrai pagamins kokybišką ir ilgaamžį, Jūsų poreikius atitinkantį baldą – Jums beliks pasirūpinti čiužiniu. Gaminame naujoviško dizaino su išlenktais galvūgaliais lovas, kurios yra puošnios ir išskirtinės. Jei miegamasis labai mažas, pasiūlysime unikalų sprendimą – pakeliamą lovą, kuri padės sutaupyti erdvės. Prie lovos pritaikysime ir spintas su patogiomis kabyklomis, lentynomis bei stalčiukais, kad galėtumėte sutalpinti visą savo garderobą. Ant greta lovos įkomponuotų spintelių galėsite laikyti mobilųjį telefoną, šviestuvą ar žadintuvą.

 

 

Baldų gamybai parenkame viso pasaulio baldų gamintojų pripažintas plokštes, aukštos kokybės furnitūrą, kitas pagalbines medžiagas, kad baldai tarnautų kuo ilgiau ir kaskart džiugintų savo funkcionalumu.

 

 

Šie baldai yra suprojektuoti ir pagaminti mūsų, pagal individualius klientų užsakymus. Užsisakant baldus jūs galite rinktis kitokias spalvas, medžiagas bei furnitūrą; koreguoti baldų išmatavimus pagal jūsų turimą plotą; keisti dizainą, nesant galimybei pritaikyti identiškai tokį patį.

 
Miegamojo baldai | Miegamojo baldų nuotraukų galerija | Beige Arco »