Ievutakas baldai
Ievutakas » Baldai » Svetainės baldai » Svetainės baldų nuotraukų galerija

Svetainės baldų nuotraukų galerija

2011SVB-P (5)

Svetainės baldai

Svetainė – tai reprezentacinė, poilsiui skirta namų erdvė, kurioje daugelis praleidžia laisvalaikį, tad svetainės baldai turi atitikti kiekvieno užsakovo lūkesčius ir poreikius. „Ievų tako“ meistrai suprojektuos ir sumontuos baldus bet kokio dydžio kambariui. Mėgstantiems minimalistinį dizainą siūloma rinktis uždaras, į akis nekrentančias spinteles bei ultra modernius baldų komplektus. Tuo tarpu klasikos mėgėjams patiks tradicines sekcijas primenantys baldai su spinta, daugybe lentynėlių ir spintelių. Pagal poreikius pagaminsime ir sumontuosime grakščias stiklines, uždaras ar masyvesnes medžio plokščių lentynėles.

 

 

Gamindami baldus parenkame itin aukštos kokybės medžiagas, kokybišką furnitūrą, kad baldai tarnautų kuo ilgiau. Prie baldų pritaikome ir iš tokios pat spalvos plokščių pagaminame kavos staliukus, papildomas detales, kad svetainėje būtų išlaikytas vientisas stilius. „Ievų tako“ svetainės baldai – kompaktiški, talpūs, modernūs, patvarūs ir unikalūs, sukurti tik Jums.

 

 

Šie baldai yra suprojektuoti ir pagaminti mūsų, pagal individualius klientų užsakymus. Užsisakant baldus jūs galite rinktis kitokias spalvas, medžiagas bei furnitūrą; koreguoti baldų išmatavimus pagal jūsų turimą plotą; keisti dizainą, nesant galimybei pritaikyti identiškai tokį patį.

 
Svetainės baldai | Svetainės baldų nuotraukų galerija | Thames Oak »